Gázolt a HÉV
·
2013.02.19. 11:10
Margit híd és a Szentlélek tér között közlekedik egy vágányon a szentendrei HÉV.
Eldurvult az Ibéria légitársaság munkavállalóinak sztrájkja, a dolgozók összecsaptak a rendőrséggel.
Február 7-én, Siófokon két autó ütközött össze, az egyik jármű utasa a helyszínen életét vesztette.