Nem lesz közlekedési adó
·
2011.11.14. 13:17
Rogán Antal: jövőre csökken a gépjárművek regisztrációs adója.
Az önkormányzat arra kéri a lakosságot, hogy kerüljék a személyautók, főként a dízelüzeműek használatát.
Még a legutolsó pillanatokban is érkeztek a járatok Magyarország virtuális légterébe.