Síntörés a Keletiben
·
2011.11.14. 20:06
Jókora darab tört ki délután Budapest-Keleti pályaudvaron a 4-5. vágányokat összekötő angolváltóból.
Tarlós: nem emelkednek jövőre sem a közösségi közlekedés jegyárai, még az áfaemelés ellenére sem.
Tarlós szerint az érvényben lévő kollektív szerződés bizonyos pontjai „erősen vitathatóak”.