késések
Elfüstölt az Aranyhomok IC mozdonya
Tűz ütött ki a Szili gépterében, amikor a Szegedre tartó szerelvény Albertirsára érkezett; a meghibásodás miatt két vonalon is késésekre kell számítani.
Karcagon elromlott a biztber, sárgul az Alföld
A vonatok a biztonsági előírások betartásával, csökkentett sebességgel közlekednek.
A Dunántúlon vonatozott? Hát... :/
Felsővezetéki zárlat miatt késnek a vonatok a székesfehérvári vonalon: csak péntek hajnalra állt helyre a közlekedés.
Megfeküdt dízelek okoztak késést az északi parton
Szombaton fekve maradt a 265-ös Szergej, alaposan megnehezítve a közlekedést a 29-esen.
80a: már nincs komolyabb késés
Siklás Pécelnél: kedd délután helyreállt a vonatközlekedés
Hétfőn elvitték a letérdelt vagont, keddre helyreállították a pályát. A kitérőn még nem lehet száguldozni, de már két vágányon közlekednek a vonatok.
Kelenföld is elesett – dízel előfogatok próbálnak segíteni
Elromlott a biztosítóberendezés Kelenföld és Martonvásár között, a sorompók sem működtek.
Mindig a vonat az erősebb! Meghalt egy suzukis a vasúti átjáróban
Gyorsvonattal ütközött egy Suzuki Szolnoknál szombat délelőtt. A balesetben a sofőr meghalt, a fénysorompó működött.
Kidőlt egy fa, leszakadt a drót Kiskundorozsma és Szatymaz között
Tovább tartanak a munkálatok, mint gondolták, akár másfél órát is késhetnek a vonatok.
Szarvascsordába rohant a Rippl-Rónai, a mozdony ottmaradt
Keszőhidegkút-Gyönk és Szakály-Hőgyész állomások között gázolta el az állatokat, több vonat is késik a pécsi vonalon.
Már megint elfáradt egy Desiro...
A 2920-as Pestszentimréig bírta. Ott egy cseppet lepihent. Délig szét is verte a menetrendet...
Sárgul az Alföld közepe
Abony és Szolnok között mindkét vágányon elromlott a vasúti jelző- és biztosítóberendezés.
Egy órán belül mindkét pálya „elromlott” az újszászi vonalon
Igen: felsővezeték és biztber. Naná, hogy mindkét pályán...