Azért is jó lenne, ha újraindulna a személyszállítás Lepsény és Hajmáskér között, hogy bizonyos előkelő tudatlanságokról le lehessen szokni
·
2026.06.26. 17:10
A hazánkba érkező késői tél nem csak a közúti közlekedést, hanem a vasútit is sok helyen megbénította.
A lehullott ónos eső zárlatot okoz a felső vezetékekben. A Páva InterCity jelenleg 250 perces késéssel halad a főváros felé.
Több, később, magentább. Wifiszolgáltatás a Start hétszázharmincöt kocsijában.