Azért is jó lenne, ha újraindulna a személyszállítás Lepsény és Hajmáskér között, hogy bizonyos előkelő tudatlanságokról le lehessen szokni
·
2026.06.26. 17:10
Szeged és Kiskunfélegyháza között már rég nem Szili húzza a személyvonatokat.