Azért is jó lenne, ha újraindulna a személyszállítás Lepsény és Hajmáskér között, hogy bizonyos előkelő tudatlanságokról le lehessen szokni
·
2026.06.26. 17:10
Szeptember 22-én rendezték meg a harmadik európai trolibusznapot a csongrádi megyeszékhelyen. A városban egész nap nosztalgiajáratok közlekedtek.
Egy személyautó a tilos jelzés ellenére hajtott a sínekre, vezetője könnyebben sérült.
Ismeretlen tettesek vasrácsot loptak a Kőbánya-Kispest és a Határ út közti felszíni szakaszról.
A német gyártó és Budapest rendezte a 4-es metró késéséből fakadó kár- és kötbérigényt.