Felkapcsolja a delejt Debrecen és Balmazújváros között a MÁV!
·
2026.06.25. 13:30
Folytatjuk a nyári képgyűjteményt, ezúttal az olvasóktól érkezett felvételekkel.
A békásmegyeri üzemirányító-központ és a szentendrei kocsiszín várta a látogatókat.
Decembertől Sankt Pölten közelebb kerül az osztrák fővároshoz.
Elefántokat és – most utoljára – Bz-utód Regionovákat vett a ČD.
A hétvégén pótlóbuszok közlekednek a H5-ös HÉV vonalán Szentendre és Békásmegyer között.
ETCS 2 vonatbefolyásoló rendszert telepít a Siemens és a Kapsch az Ebensfeldt–Lipcse vasútvonalra.