Aláírták a támogatási szerződést

MTI   ·   2012.12.19. 12:08

A fővárosi közgyűlés december 12-én fogadta el az új járműbeszerzési projektet, amely során 37 villamost, 24 trolibuszt vásárol a BKK, és megújul három (Száva, Hungária, Budafok) kocsiszín is. A fővárosnak 288 millió forintjába kerülne a 99,33 százalékosan uniós finanszírozású, 43 milliárd forint összértékű beruházás.

Vitézy Dávid, a BKK vezérigazgatója, Völner Pál, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium államtitkára és Tarlós István főpolgármester az aláírás után<br>(MTI fotó, Beliczay László felvétele)

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Életbe lépett az idei vasúti menetrend első komolyabb módosítása

MÁV/iho   ·   2025.05.14. 12:00

Május közepétől pénteken és vasárnap új expresszvonatok járnak a főváros és Pécs, Nyíregyháza/Záhony, továbbá Kazincbarcika között. Románia schengeni övezethez történt csatlakozásának köszönhetően a nemzetközi vonatok tartózkodási ideje lecsökken a nyírábrányi és a kötegyáni határállomásokon, Nagyszalonta pedig már napi hét vonatpárral is elérhető.