Még nyolc és fél milliárdot kap az első magyar tramtrain-projekt
·
2020.07.02. 12:00
Az összegből meg is rendelték az opciós négy szerelvényt.
Az összegből meg is rendelték az opciós négy szerelvényt.
Lázár János kormányinfót tartott: épül a tramtrain Szeged és Hódmezővásárhely között!
A jelző szándékos, nyugodtan érthetik a lehető legrosszabb értelemben. A tramtrainnek vége, mindegy is már, mennyibe kerül. És ebben mindenki hibás lehet, csak a valódi bűnösök nem.
Az elsőből nyolcvanegy főút újulhat meg, a másodikból a vasút fejlődhet, a harmadikból a Volán vehet buszokat. A miniszter cáfolta korrupciógyanút is a Budapest–Belgrád vasútvonallal kapcsolatban.
A szakszervezet szerint a kormány a felelős a vészhelyzetért.