Defektek az úthiba miatt

MTI   ·   2013.03.18. 21:03

Torlódik az M1-es országhatár felé haladó forgalma Győrnél, mert a sztráda burkolata a Rábca hídon 11 centiméter mélyen, egy körülbelül fél légyzetméteres területen beszakadt. Ezért csak egy sávon lehet közlekedni ezen a szakaszon. Ugyanakkor ismét fel lehet felhajtani a 85-ös főútról az autópályára. A sérült részt a rendőrök körülbójázták, a közlekedők az előzősávon kerülhetik ki. A forgalmat az is lassítja, hogy több jármű is defektet kapott az úthiba miatt.

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Kisiklott egy személyvonat Újszászon

iho/vasút   ·   2026.06.18. 14:13

Egy Hatvanból Szolnokra tartó S820-as vonat vezérlőkocsija az állomásra behaladás közben, a váltókörzetben ugrott le a sínekről. Sérültek nincsenek, viszont az Újszászt érintő vonalakon jelentős késésekre kell készülni.