Nem nyílt ki az ejtőernyő

MTI   ·   2012.04.22. 11:00

Kocsis Tünde, a győri rendőrség szóvivője elmondta, hogy a helyi repülőtér vezetője előző este hat órakor jelezte a rendőrségnek a szerencsétlenséget.

A légügyi hatóság bevonásával folytatott vizsgálat jelenlegi állása szerint a 35 éves férfi 1200 méter magasságból hajtotta végre az ugrást, de a főernyője zsinórját valamiért nem tudta meghúzni. Mintegy 300 méteren rántotta meg a biztonsági ernyő kötelét, de az csak félig nyílt ki.

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Kisiklott egy személyvonat Újszászon

iho/vasút   ·   2026.06.18. 14:13

Egy Hatvanból Szolnokra tartó S820-as vonat vezérlőkocsija az állomásra behaladás közben, a váltókörzetben ugrott le a sínekről. Sérültek nincsenek, viszont az Újszászt érintő vonalakon jelentős késésekre kell készülni.