Feloldották az útzárat a 7-esen

MTI   ·   2012.11.22. 08:50

Motorkerékpár és személyautó ütközött a 7-es számú úton Agárd és Dinnyés között csütörtök reggel, emiatt egy időre lezárták az érintett útszakaszt – közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.

Kiss Z. Edward elmondta, hogy a baleset az 54-es kilométernél történt. Az ütközés következtében a motoros súlyosan megsérült.

A helyszínelés idején teljes útzár volt érvényben, amit háromnegyed kilenckor oldott fel a rendőrség.

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Kisiklott egy személyvonat Újszászon

iho/vasút   ·   2026.06.18. 14:13

Egy Hatvanból Szolnokra tartó S820-as vonat vezérlőkocsija az állomásra behaladás közben, a váltókörzetben ugrott le a sínekről. Sérültek nincsenek, viszont az Újszászt érintő vonalakon jelentős késésekre kell készülni.