Azért is jó lenne, ha újraindulna a személyszállítás Lepsény és Hajmáskér között, hogy bizonyos előkelő tudatlanságokról le lehessen szokni
·
2026.06.26. 17:10
A fénysorompó működött, a kukoricát szállító teherautó sofőrjét nem érdekelte...
Munkabeszüntetést tartanak a szerb vasúti dolgozók, ezért járatkimaradásokra és jelentős vonatkésésekre kell számítani.
A programozók és a mozdonyvezetők keresnek a legjobban diploma nélkül.
Vonatozni Luxemburgban? Mi az hogy! Még gőzösfesztiválra is „tellett!” Irány Pétange!
Félidőben itt tart a legnagyobb német vasutassztrájk.
Érvénytelen a kínaiak által megnyert mexikói vasúti tender eredménye.
A Keleti pályaudvar irányítóközpontját is kiürítik egy robbanótest miatt.
Újabb milliárdos tétel a vasútállomások melletti parkolókra.