Azért is jó lenne, ha újraindulna a személyszállítás Lepsény és Hajmáskér között, hogy bizonyos előkelő tudatlanságokról le lehessen szokni
·
2026.06.26. 17:10
Siófokon elkezdték a Vitorlás utcai aluljáró építését – a MÁV 30 milliárd forintos, a Balaton déli partján megvalósuló uniós támogatású fejlesztésének keretében.
Kisiklott négy teherkocsi a Baranya megyei Áta vasútállomáson hétfőn reggel fél nyolckor. Kedd estétől elvileg újra lehet egy vágányon közlekedni.
Higgyenek a szemüknek! Az ott valóban az Eiffel-torony és az ott tényleg egy vasútállomás – a Mars-mezőn. És ez nem egy elképzelt Párizs.