M62
Nagyot került a bátaszéki tolatós
·
2016.08.25. 21:15
A cikói partfal építése miatt egész nyáron terelve járt a tolnai tolatós.
Hova lett a délegyházi micsoda hangulat?!
·
2016.08.15. 13:45
Remot a klasszik helyett, a gazt meg lenyírták. Értjük, így érdemes, de...
Beindult az élet Délegyházán
·
2016.08.10. 13:45
De még hogy! A 001-es Szergej működik közre a sóderrakodásnál. Galéria, videó!
Púpos, Szergej, Bobó a dorogi irányvonaton
·
2016.07.07. 18:45
A szórt elegy mellett hetente egy GYSEV-es irányvonat is érkezik a Dorog melletti Preymesser raktárba.
260-as: megnézte magának a Dunát
·
2016.06.30. 18:45
Az országjáró 260-as Szergej két napig Dunaújvárosban dolgozott. Eljutott a kikötőbe és Dunaföldvárra is.
Tehervonat a kettesen?!
·
2016.05.27. 16:15
Vágányzár van a 4-es vonalon, egy hétig a Suzuki Budapest felé jár. Éjjel, elvileg, de...
Negyven kocsi a BI-KA-ban
·
2016.05.25. 16:15
A szolnoki logisztikai bázison volt biztonságos a kocsik tárolása.
Kiszolgálás Beremenden
·
2016.05.18. 16:15
Nem túl nagy a forgalom a dél-baranyai gyárban, de rendszeres.
Pécsen a 302-es!
·
2016.05.10. 13:45
Baranyában dolgozik a második remot Szergejünk. Villány–Mohács felé kísértük el.
001-es Szergej: járja Tolnát, Baranyát
·
2016.04.29. 08:45
Elhúzódó felújítása után is esett-kelt az első Szergej, mostanában szerencsére sokszor dolgozik Dombóvár környékén.
Végre meglett a 302-es!
·
2016.04.17. 18:45
A második remot Szergej, az első CAT-motoros gép. Régebben sokat állt, de most dolgozik.
Szergejt vagy Dácsiát?
·
2016.04.12. 18:45
Mindkettőt! Amíg kellett az erő, a vezér a Szergejen ült, aztán megtette a remot Dácsia is. Iparvágány-kiszolgálás Szolnokon.