Végre rendes vonat járt Komlón!
·
2015.09.23. 18:45
Sokszor csak pár kocsi jön össze, néha meg húsz. Az már errefelé sok.
Szerda este a Metropol „nem bírt magával”, és letépte a drótot. Dízelezés a Keleti és Vác között!
Tizennégy fával rakott vagon? Szép! Ehhez bizony már rendes mozdony kell a nagy hőségben. Klasszik Szergej ment hát a fuvarért.
Ma zárul ötletpályázatunk! Tessék hajrázni! Álmodja most újra, és küldje el a Szergej színét nekünk ma éjfélig!