Befejeződött a répakampány
·
2015.01.09. 18:45
A belföldi vasúti áruszállítás ezzel most jelentősen visszaesik.
Például 1986–1987 fordulóján Kelet-Magyarországon.
Csörgött minden, mindenhogyan. Persze feltűntek luganszkiak, románok és csehszlovákok is, de az igazi főnökök az M41-esek voltak. Ilyennek látta az Indóház a borsodi dízelparadicsomot szűk tíz évvel ezelőtt.