Múzeumok Éjszakája a LÁEV-en
·
2026.06.16. 11:15
Ott voltunk az első tavaszi üzemnapon! Bár az időjárás nem fogadta kegyeibe a kirándulókat, mégis megérte elmenni.
Ha a kisvasúti nyomtávra tényleg rárakják a normál nyomtávú Bz-ket, tuti meglesz a most őrültségnek tűnő utasszám: az összes vasútbarát ott fog vonatozni, még télen is, amikor nem járnak elvileg a szerelvények... De nemcsak a tengelyeket kellene átszerelni...