Árokba hajtott egy autó Lentinél

MTI   ·   2012.07.03. 09:23

Ketten megsérültek egy autóban, amikor a jármű vezetője árokba hajtott kedd reggel Lenti és Lentikápolna között – közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.

Szabados Gábor elmondta: az autóban két férfi ült, a sofőr ismeretlen okból hajtott az árokba. Az elsődleges információk szerint a baleset következtében a gépkocsivezető súlyos, az utasa pedig nyolc napon belül gyógyuló, könnyebb sérülést szenvedett. A sofőrt kórházba szállították.

Az érintett útszakaszra a helyszíni vizsgálat idejére félpályás útlezárást rendeltek el.

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Kisiklott egy személyvonat Újszászon

iho/vasút   ·   2026.06.18. 14:13

Egy Hatvanból Szolnokra tartó S820-as vonat vezérlőkocsija az állomásra behaladás közben, a váltókörzetben ugrott le a sínekről. Sérültek nincsenek, viszont az Újszászt érintő vonalakon jelentős késésekre kell készülni.