Baleset miatt lezárták a 66-os utat Szentbalázsnál

MTI   ·   2012.02.28. 10:18

Egy gázpalackokat szállító kisteherautó balesete miatt teljes útzár van a 66-os úton Szentbalázs határában – közölte a Somogy Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője kedd délelőtt.

Gaál Attila tájékoztatása szerint a 28 teli és négy üres gázpalackot szállító jármű az árokba csúszott, a palackok épségben maradtak, gáz nem szivárog, és senki nem sérült meg.

A kaposvári tűzoltók három járművel érkeztek a helyszínre.

Tíz órától, a műszaki mentés idejére teljes szélességében lezárták az utat – mondta a szóvivő.

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Kisiklott egy személyvonat Újszászon

iho/vasút   ·   2026.06.18. 14:13

Egy Hatvanból Szolnokra tartó S820-as vonat vezérlőkocsija az állomásra behaladás közben, a váltókörzetben ugrott le a sínekről. Sérültek nincsenek, viszont az Újszászt érintő vonalakon jelentős késésekre kell készülni.