Szakadt a vonat a Nyugatiban
·
2017.02.20. 14:11
A 6294-es vonatszámban közlekedő záhonyi sebesvonat a kijárati váltókörzetben szakadt szét.
Diósjenőnél lezárták, majd ismét megnyitották a vasúti pályát. Hét szerelvény is több mint egy órát késett a miskolci fővonalon. Pesten egy 500-ast adnak óránként a hólapátolásért... A MÁV vajon takarít? Kabánál nem volt esélye az egyik kamionsofőrnek...
Az erős szél fákat döntött ki. Áll a forgalom Királylehota (Králova Lehota) és Východná között, ma reggeltől pedig a Zsolna–Csaca szakasz is járhatatlan.