Most már biztos: komoly hosszútávú leépítésbe kezd a DB Cargo!
Megállapodásra jutott a munkavállalói képviselettel a német állami vasúti teherfuvarozó: tizennégyezer németországi dolgozója közül körülbelül 6200-at küldi el 2030-ig, elsősorban az egyeskocsi-szegmensből.