Halálos buszbaleset Nógrád megyében

MTI   ·   2011.09.05. 08:16

Salgótarjánból Budapest felé tartott az a menetrend szerinti busz, amely a 21-es főúton Szurdokpüspöki és Jobbágyi között egy vaddal ütközött és emiatt árokba hajtott. A busz az ütközés után felborult, a balesetben egy 43 éves férfi a helyszínen életét vesztette, összesen harminc embert szállítottak kórházba. Egy utas életveszélyes koponyasérülést szenvedett, ketten súlyosan megsérültek. A többi sérültet végtagsérüléssel ápolják. A balesetet szenvedő Mercedes O350 Tourismo típusú autóbuszt a Volánbusz üzemeltette.

Ennyi maradt a Mercedesből <br> (fotó: Komka Péter/MTI)

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Kisiklott egy személyvonat Újszászon

iho/vasút   ·   2026.06.18. 14:13

Egy Hatvanból Szolnokra tartó S820-as vonat vezérlőkocsija az állomásra behaladás közben, a váltókörzetben ugrott le a sínekről. Sérültek nincsenek, viszont az Újszászt érintő vonalakon jelentős késésekre kell készülni.