Idén csak Bézé jut a busónézőknek

Vörös Attila   ·   2018.02.11. 08:45
80_bezebuso

Pedig az utóbbi években már megszokhattuk, hogy Pécs mozdonyos, megerősített szerelvényekkel készül a mohácsi rohamra. Tavaly és tavalyelőtt még a MÁV-Nosztalgia Kft. élményvonatot is közlekedtetett a fővárosból a busójárásra, sajnos idén ez sincs. Maradtak a Bézék, igaz, azokból jó sok: a kurrensebb járatokra hatos egység is jutott szombaton. A Mohácsi vonatok a busójárás hétvégéjén mind Pécstől, visszafelé pedig Pécsig közlekednek, nem kell Villányban átszállni, ami mindenképpen pozitívum.

Csörgőt váró kollégánk csalódott képriportja a helyszínről a kattintás után (fotók: Vörös Attila)

* *

Indóház Online – Hivatalos oldal: hogy ne maradj le semmiről, ami a földön, a föld alatt, a síneken, a vízen vagy a levegőben történik. Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Mától MÁV-nak, GYSEV-nek egy a hangja

MÁV/iho   ·   2025.07.01. 12:00

Még nem lehet tudni, mi lesz a vége, mindenesetre a felek aláírták a soproni székhelyű vasúttársaság új nyugat-magyarországi vasútvonalairól szóló üzemeltetési és együttműködési megállapodást.