Kidőlt fának szaladt és jócskán összetört az egyes retró Bézé!
A tavaly eredeti külsőre visszafestett, első magyarországi Bzmot motorkocsi elé Villány után dőlt ki egy fa a vasárnapi viharok során. További sorsát nem tudni.
A tavaly eredeti külsőre visszafestett, első magyarországi Bzmot motorkocsi elé Villány után dőlt ki egy fa a vasárnapi viharok során. További sorsát nem tudni.
Részben a röszkei határátmenet lehetetlen működésének is hála, kissé fellendült a forgalom Dél-Baranyában.
A 426-os sorozatú Siemens-ikermotorkocsik hosszú évekig az esztergomi vonal igáslovai voltak, majd a Dunántúlon találtak új feladatot nekik. A megfelelő karbantartás viszont jócskán hiányzik...
Július 1-jétől a Mecsek és Tenkes napijegyekkel a Mecsek és a Villányi-hegység vonzáskörzetében is érdemes kihasználni a közösségi közlekedés adta lehetőségeket a MÁV–Volán-csoport járatain.
A két ünnep közti pangós időszak nem a vasútfotósok kedvence. De Dél-Baranyában nem állt meg az élet most sem!
Mozgalmas ősz: konténervonatok Magyarbólyon át, megjelentek a Desiro motorvonatok.
Február 10-én és 11-én a Pécs–Villány járatok Mohácsig mennek tovább.
Több mint tíz éve, hogy elment az utolsó személyvonat. Jól van ez így?