Modellparádé Békéscsabán

iho/vasút   ·   2011.10.06. 10:00
title

A három napig tartó rendezvényen sokféle terep- és modulasztalt láthattak az érdeklődők, ahol a három legnépszerűbb méretarány a H0, a TT és a N képviseltette magát. Ezek mellett több egyedi készítésű vasútmodellt, vasúttörténeti relikviákat és fotókiállítást tekinthettek meg a látogatók. Természetesen idén sem maradt el a mozdonyparádé. A gerzsoltrain csapata által készített beszámoló első részében a modellvasút-kiállítással foglalkozunk.

 

A kiállítás három napja alatt rengeteg látogatót vonzott a békéscsabai vasutas művelődési ház. A felvételre kattintva galária nyílik meg

 

Kép és szöveg: Balog Zsolt

Kapcsolódó hírek

Vasút Közút Nagyvasút Autóbuszközlekedés

Éjszakai mentesítő- és meghosszabbított útvonalú járatokkal utazhat haza az augusztus 20-i budapesti rendezvényekről

MÁV/iho   ·   2026.08.18. 12:00

Jelentősen növeli a vonatok hosszát a MÁV-csoport, de a HÉV-ek és a Volán-járatok esetében is sűrítésekkel készülnek. Budapestről mentesítő vonat indul Békéscsabára, Debrecenen át Nyíregyházára, Egerbe és Miskolcra, Pécsre, a GYSEV pedig Győrön át Sopronba indít pluszjáratot.