Szörnyű baleset Brazíliában

iho/biztos út   ·   2012.03.18. 09:12

Legalább tizenöt áldozata van annak a balesetnek, amely szombaton történt Brazíliában. Egy teherautó és egy autóbusz ütközött össze az ország délkeleti részén taláható Minas Gerais szövetségi államban, Felixandia város külterületén. A busz előzés közben karambolozott a járművel.

A sérülteket mentőautókkal és -helikopterrel szállították a közeli kórházba. A helyi tűzoltóság szóvivője elmondta, a sebesültek közül sokan a roncsok közé szorulva várják a segítséget.

A busz munkásokat szállított, a baleset idején zuhogott az eső.

A sérülteket szállító egyik mentőautó<br/>(fotó: The Voice of Russia)

Kapcsolódó hírek

Vasút Közút Nagyvasút Autóbuszközlekedés

Szombattól július végéig karbantartják Rákosrendezőt, jelentősen változik a közlekedés az esztergomi, a szobi és a veresegyházi vonalakon

MÁV/iho   ·   2025.06.21. 08:00

A vonatok fővárosi végállomását a Nyugati pályaudvarról külső állomásokra helyezik át: az esztergomi vonatok Angyalföldig, a szobi és a veresegyházi vonal járatai Rákospalota-Újpestig közlekednek. Pótlóbuszok helyett a sűrűbb helyközi buszjáratokat és a BKK járatait lehet majd igénybe venni.