Baleset? Öngyilkosság?

MTI/iho   ·   2016.07.18. 08:44

Hatósági helyszínelés miatt késnek a vonatok a Miskolc–Szerencs–Nyíregyháza vonalon, a Szerencs–Mezőzombor szakaszon holttestet találtak. A helyszínelés idejére a két állomás között a vágányokat lezárták, vonatpótló buszok közlekednek. Az átszállások miatt a Miskolc-Szerencs-Nyíregyháza vonalon egyes vonatoknál 20–30 perccel is megnőhet a menetidő.

Friss: időközben egy vágányon megindult a vonatközlekedés, az utasoknak már nem kell pótlóbuszokra átszállniuk, de a Miskolc–Szerencs–Nyíregyháza vonalon egyes járatok esetében még lehetnek késések.

 

* * *

Indóház Online – Hivatalos oldal: hogy ne maradj le semmiről, ami a földön, a föld alatt, a síneken, a vízen vagy a levegőben történik. Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

 

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Tisztavatás 2025

MÁV   ·   2025.07.11. 15:00

A Vasutasnap egyik kiemelt programja a Tisztavatás; a hagyományosan a Magyar Vasúttörténeti Parkban rendezett eseményen idén 183 tisztet avattak.

Vasút Nagyvasút

Magához tér a vasút

Mávinform   ·   2025.07.08. 08:15

A hétfő délután az országon átvonuló vihar a Dunától keletre eső országrészben is megnehezítette a vonatközlekedést, de normalizálódik a helyzet, kárelhárítók a helyzet magaslatán.