Amikor besárgul a Szergej
·
2017.01.22. 11:15
Tudjuk mit jelent: nincs mögötte teherkocsi. Azért még lehet hangulatos képet lőni róla!
A vasútnak mennie kell, ha esik, ha fúj. Még a hó sem lehet akadály. Bizonyíték erre a következő néhány videó.
A 265-ös momentán székesfehérvári gép, dombóvári, majd szombathelyi kitérő után állították talpra Debrecenben.
Ott voltunk a vasárnapi drótos nehézménynél. Képriport egy nemzetközi személyszállító vonat segélyezéséről.