Elvitték a Lőrinci Hengermű két kisdízelét
·
2015.05.13. 18:45
Egy korszak vége... Talán utoljára járt vonat a hengerműben.
Gépcserével indult minden, de az út már oké volt. Gőzösfüst és MDamot-zaj verte föl a Cuha-völgy csendjét.
Hamarosan ismét vonatok élén láthatjuk a megmenekült mozdonyt.
Újabb szerelvény hagyta el a szolnoki Magasfogadót, ahonnan a selejtezésre váró vasúti kocsiknak és motorkocsiknak már soha nincsen visszaút.