Önkéntesek munkájával szépült meg a Park

iho   ·   2014.04.03. 10:24

Mintegy 150 önkéntes vasutas segített a Park rendbehozásában, gereblyéztek, szemetet szedtek, murvát terítettek a sétányokon és a parkolóban, lefestették a kerti padokat és asztalokat, a kiállított gőzmozdonyok közül is átkentek néhányat. A Magyar Vasúttörténeti Park első nagy rendezvénye idén az Oldtimerek Hétvégéje lesz április 11-12-13-án, ezt április 20-21-én a gyerekek kedvence, a húsvéti nyuszikereső hétvége követi.

* * *

Indóház Online - Hivatalos oldal: hogy ne maradj le semmiről, ami a földön, a föld alatt, a síneken, a vízen vagy a levegőben történik. Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

Kapcsolódó hírek

Vasút Ellátási lánc Nagyvasút Szállítmányozás

Eldőlt: megépülhet a zalaszentiváni deltavágány

iho/vasút   ·   2025.12.12. 12:00

A Swietelsky, a V-Híd és az R-Kord partnersége csaknem 12 milliárd forintot kér a kivitelezésért, aminek cirka felét a GYSEV fizeti uniós támogatásból, másik felét pedig az állami büdzsé állja. A fejlesztéssel a Metrans tervezett konténerterminálja is megvalósulhat, és értelmet nyerhet a Zalaegerszeg és Zalaszentiván közötti fantomkörforgalom.