Közlekedési múzeum Debrecenben: elfelejtve!
·
2026.06.26. 12:00
Február 5-én délelőtt csak a Közvágóhíd és a Kossuth Lajos tér közt járnak majd a szerelvények.
Az elefántok, cápák és párducok után egy jóval kisebb testű élőlényről, a pókról nevezték el a csehek az új Stadlereiket.