Kitérőcsere a Déliben
·
2013.04.13. 09:00
Hétvégén két kitérőt is újra cserélnek a Déli pályaudvaron.
Két, nagy teljesítményű dízelmozdony is Szolnok állomáson dolgozott április 2-án, ahol egy nappal korábban felsővezeték-karbantartás kezdődött.
Hétfő délután az M62 001-es Szolnokról – az ottani daruszerelvénnyel – Törökszentmiklóst vette célba.