Újra rakják a sódert Délegyházán
·
2013.07.09. 16:55
Féléves kihagyás után újra járnak a vonatok Délegyháza-újbányába.
Egy és negyedszázada futott be az első vonat az alföldi városba.
Az autóbuszt négy napig próbálhatják ki a szentesiek.