Csornai vonatbaleset – már csak egy sérült kórházban

MTI   ·   2012.02.20. 10:21

Már csak egyetlen ember fekszik a győri Petz Aladár Megyei Oktató Kórházban a vasárnapi csornai vonatbaleset sérültjei közül – közölte hétfőn az intézmény orvos-igazgatója.

Oláh Attila elmondta: a másik két beszállított utashoz hasonlóan neki is könnyű, nyolc napon belül gyógyuló sérülései vannak; mindannyiukat megfigyelésre helyezték el az intézményben – tette hozzá.

Mint arról beszámoltunk: tolatás közben összeütközött két vonat vasárnap délelőtt a rábaközi kisváros pályaudvarán. A 11 sérült közül nyolcan folytathatták útjukat, három embert pedig Győrbe szállítottak a mentők.


Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Áprilisban a 78-ast is kipofozzák

MÁV/iho   ·   2026.03.26. 08:15

Március 28-ától egy hónapig pótlóbuszok szállítják az utasokat Aszód és Balassagyarmat között. A cél a sebességkorlátozások felszámolása, a vasúti pálya és a vasúti átjárók biztonságosabbá tétele.