Gyógyuló gépek a Dunántúlon

iho/vasút   ·   2011.10.17. 08:00
00

Újabb Csörgőt varázsolnak újjá a csarnokban, az M41 2108 (418 108) már július 5. óta várja a feltámadását. Akkor darabokra szedték, jelenleg a motorok próbája folyik – teteje és pályaszáma még nincs a mozdonynak. A festőrészlegben a V43 1228 (431 228) szépül épp, a csarnokban egy remot Szergej, az M62 308 (628 308) áll „lábait vesztve”, azaz vendégforgóvázakon. Az udvaron két hosszú sorban letétes mozdonyok ácsorognak, a dízelsort elnézve nem biztos, hogy valaha is forgalomban láthatjuk majd ezeket a gépeket.

A 2108-as Csörgő még tető nélkül, de üzemképesen<br>A képre kattintva fotógalériánk nyílik meg

Kapcsolódó hírek

Vasút Közút Nagyvasút Autóbuszközlekedés

Szombattól július végéig karbantartják Rákosrendezőt, jelentősen változik a közlekedés az esztergomi, a szobi és a veresegyházi vonalakon

MÁV/iho   ·   2025.06.21. 08:00

A vonatok fővárosi végállomását a Nyugati pályaudvarról külső állomásokra helyezik át: az esztergomi vonatok Angyalföldig, a szobi és a veresegyházi vonal járatai Rákospalota-Újpestig közlekednek. Pótlóbuszok helyett a sűrűbb helyközi buszjáratokat és a BKK járatait lehet majd igénybe venni.