Itt a legújabb Werbelok: 1.0-s fotók Hatvanból

iho/vasút   ·   2015.06.25. 07:35
gerhunwlok0

A hármas Taurus a kormány megbízásából a Német–Magyar Barátság Évét hirdeti. A Loc&More Kft.-től, Szaurer Mátyástól kaptuk az első fotókat a frissen matricázott gépről. A mozdony első útja Bécsbe vezet június 25-én 18:10-kor a Keletiből. Várjuk a róla készült fotókat e-mailben! A képekből pedig egy hatalmas olvasói galériát készítünk!

Még Hatvanban, szolmizáció előtt. A képre kattintva galéria nyílik (fotók: Loc&More Kft. | Szaurer Mátyás)

* * *

Indóház Online – Hivatalos oldal: hogy ne maradj le semmiről, ami a földön, a föld alatt, a síneken, a vízen vagy a levegőben történik. Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

Utazzon velünk!

Az első világháborús olasz front déli szakaszát felkereső Isonzó Expressz emlékvonatra jelentkezzen a MÁV Nosztalgia Kft.-nél!

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

LokoPiknik a Füstiben: motorkocsikkal és Szergejekkel, köztük a felújított M62 001-gyel, ACSEV Boros Bénivel és szlovák járművekkel

iho/vasút   ·   2025.09.22. 12:00

A vasút két évszázadáról szeptember 27-én és 28-án a Magyar Vasúttörténeti Parkban megemlékező hétvége központi témája a motorkocsik világa és az idén hatvanéves Szergej dízelmozdonyok lesznek. Bemutatkozik a tompító nélküli M62 001 is, amitől biztosan dübörög majd a környék!

Vasút Nagyvasút

Folytatódik a pécsi fővonal karbantartása

MÁV/iho   ·   2025.09.19. 15:00

Szeptember 23-ától három hétig pótlóbuszok közlekednek Dombóvár, Szentlőrinc és Pécs között. A kiemelt karbantartás célja a sebességkorlátozások megszüntetése, a Budapest és Pécs közötti vonatközlekedés pontosabbá tétele.