Mégis marad Vitézy a BKK-nál

iho/közút   ·   2012.06.20. 13:04

Nem megalapozottak azok a híresztelések, amelyek szerint Vitézy Dávid július 1-jétől a Volánbusz Zrt. vezetője lenne – olvasható a Magyar Nemzetben.

A BKK vezérigazgatóját azután hozták összefüggésbe az autóbuszos közlekedési vállalattal, hogy korábban felvetődött, a Volánbusz elővárosi járatait a jövőben a BKK koordinálja, esetleg át is veszi felette az irányítást.

Kapcsolódó hírek

Vasút Közút Nagyvasút Autóbuszközlekedés

Éjszakai mentesítő- és meghosszabbított útvonalú járatokkal utazhat haza az augusztus 20-i budapesti rendezvényekről

MÁV/iho   ·   2026.08.18. 12:00

Jelentősen növeli a vonatok hosszát a MÁV-csoport, de a HÉV-ek és a Volán-járatok esetében is sűrítésekkel készülnek. Budapestről mentesítő vonat indul Békéscsabára, Debrecenen át Nyíregyházára, Egerbe és Miskolcra, Pécsre, a GYSEV pedig Győrön át Sopronba indít pluszjáratot.