Ütközés és útzár a négyesen

MTI   ·   2012.02.29. 08:20

Ketten súlyosan megsérültek, amikor két személygépkocsi összeütközött szerda reggel a 4-es számú főúton Debrecen és Hajdúszoboszló között – közölte a térségi mentőszolgálat mentésvezetője.

Tájékoztatása szerint mindkét sérültet a debreceni Kenézy kórház baleseti sebészetére szállították.
A rendőrség a helyszínelés idejére a 4-es főút érintett szakaszát teljes szélességében lezárta – ismertette a hajdú-bihari rendőr-főkapitányság ügyeletese. A baleset körülményeit vizsgálják.

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Kisiklott egy személyvonat Újszászon

iho/vasút   ·   2026.06.18. 14:13

Egy Hatvanból Szolnokra tartó S820-as vonat vezérlőkocsija az állomásra behaladás közben, a váltókörzetben ugrott le a sínekről. Sérültek nincsenek, viszont az Újszászt érintő vonalakon jelentős késésekre kell készülni.