Vonat a hídon!

iho   ·   2014.04.18. 19:00
00kicsi

A vasútbarátok szívét is megdobogtatja: mi más, mint egy Nohab húzta az anyagvonatot. Ahogy az Indóház áprilisi számában megírtuk: a 2-es vonal belső szakaszának felújítása a legelőrehaladottabb állapotban a hídfő és Óbuda állomás között volt március közepén, ezt is bizonyítja, hogy az anyagvonatok már rámerészkednek a friss pályára.

(fotó: Benyák Tamás)

* * *

Indóház Online – Hivatalos oldal: hogy ne maradj le semmiről, ami a földön, a föld alatt, a síneken, a vízen vagy a levegőben történik. Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Íme a Baross Gábor Vasútfejlesztési Terv, a vasútrombolás lezárása egy tízéves gigaprogrammal!

iho/vasút   ·   2026.07.22. 13:30

Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter Rákospalota-Újpesten mutatta be a következő tíz évre szóló, 3500 milliárd forintos, ambiciózus tervet. A cél: versenyképes fővonalak, stabil regionális közlekedés, új HÉV-ek, járműbeszerzések, projektek előkészítése. Az M3-as metrót is meghosszabbítják.