Azért is jó lenne, ha újraindulna a személyszállítás Lepsény és Hajmáskér között, hogy bizonyos előkelő tudatlanságokról le lehessen szokni
·
2026.06.26. 17:10
A GYSEV és a Vasi Volán utazási információit egyidejűleg megjelenítő kijelzőket telepítettek a vasútállomáson.
Manapság „ott tart” a vonal, hogy összefognak érte. A kétezres évek közepén pedig tanulmány készült róla: íme a 44-es vonal a(z elmaradt, és az ott élők reményei szerint várható esetleges) felújítások „kereszttüzében”.
Pénteken nyílik meg Győrben, bő három hétig látogatható.
Szajolban abban bíznak a kamerákkal talán meg tudják fogni a nemtörődöm kamionsofőröket.