Szabad sávot a mentőknek!
·
2011.11.17. 17:00
Jövő év elejétől Ausztriában dugó estén kötelezően szabadon kell hagyni egy sávot a mentőknek
Ausztria első magán távolsági vasúti személyszállítója buszozni is fog.