Az Airbus nyomát bottal verő repülőgépgyártó
Nyilván a Boeingről van szó, az amerikaiak mindössze négy repülőgépre kaptak megrendelést májusban. A piac kivár, Toulouse-ban sem dörzsölhetik önfeledten a markukat a chief financial officerek.
Nyilván a Boeingről van szó, az amerikaiak mindössze négy repülőgépre kaptak megrendelést májusban. A piac kivár, Toulouse-ban sem dörzsölhetik önfeledten a markukat a chief financial officerek.
A Boeing termelési korlátai miatt a légitársaságok képtelenek beszerezni a növekvő légiutas-forgalom kezeléséhez szükséges új repülőgépeket, a kereslet nő, miközben kapacitásszűkében lesznek, a folyamat végkicsengése pedig: a repjegyek ára nőni fog.
Közzétette legfrissebb negyedéves pénzügyi eredményeit a Boeing Company. A repülőgépgyártó mínusza borítékolható volt, a vállalat továbbra is a biztonságra és a minőségre összpontosít.
Öt légitársaság repül összesen huszonöt útvonalat Európa és az Újvilág között. Ez bizony rekord.
Szokatlanul őszinte és világos útmutatást adott az FAA, az Egyesült Államok Szövetségi Légügyi Hivatala a Boeingnek arról, az utóbbi idők fejleményei után mi a teendője – a repülőgépgyártó hosszú rehabilitációs folyamat előtt áll.
Az amerikai gyártó négy szűk esztendő elteltével szállíthat újra a típusból a China Southernnek.
A fapados három további Boeing 737 MAX hadrendbe állításával növeli az LTN-en meglévő kapacitását.
Szappanoperányi adok-kapok: milyen keskenytörzsű variánsba milyen figyelmeztető rendszer kerüljön?
Már idén forgalomba állíthatja az első C919-est a China Eastern. Mi tesznek a külföldi hatóságok? Kína átszervez: az Airbus kapcsolat marad, a Boeing helyére kell, hogy lépjen a saját típus.
A szándéknyilatkozatból most lett megállapodás, az első csomagban a sűrű székezésű 8-200-asok és a 757-es vonalaira szánt, hosszabb törzsű 10-esek szerepelnek.
Homogén Airbus-flotta mellé vesz ötven, és köt le még ötven új Boeingot az Allegiant Air. Egy társaság, amely évtizedekig csak használt gépeket használt. Kisebb 7-esek és MAX-200-asok a csomagban.
A C919-es sorsa részben az amerikai és európai beszállítókon múlik, hogy végre felvegye a harcot a piacokon az amerikai és európai konkurenciával.
Airbusok az eddigi Boeing-flottához a Jet2-nak, a leghosszabb 737-esekből venne O’Leary, Gatwick lesz a British diszkont központja.
Először szimulátor-próbák, majd tesztrepülések, de így sem tudni, mikor vált zöldre Peking. Az átrepülés nehézségei: orosz légtérblokád.
Peking tiltotta le először a típust, az utolsó lesz, amely zöld jelzést ad, ha majd a geopolitikai körülmények megfelelőek lesznek... A Ryanair elégedett a 200-asokkal, és az utasoknak sincs kifogásuk.