Gázolt a HÉV, megindult a forgalom

iho   ·   2013.02.28. 09:15

A helyszínen életét vesztette az a fiatalember, akit reggel gázolt el a H7-es HÉV, a Szabadkikötő megálló közelében. A baleset miatt ritkábban közlekednek a szerelvények – értesült a HavariaPress.

Egyelőre tisztázatlan körülmények között történt a baleset, ami miatt a szerelvények csak egy vágányon tudnak közlekedni, ezért pótlóbuszokat is forgalomba állítottak. A rendőrség vizsgálja a baleset körülményeit.

Fél kilenc után megindult a forgalom mindkét vágányon a H7-es HÉV vonalán, közölte a Budapesti Közlekedési Központ (BKK).

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Íme a Baross Gábor Vasútfejlesztési Terv, a vasútrombolás lezárása egy tízéves gigaprogrammal!

iho/vasút   ·   2026.07.22. 13:30

Vitézy Dávid közlekedési és beruházási miniszter Rákospalota-Újpesten mutatta be a következő tíz évre szóló, 3500 milliárd forintos, ambiciózus tervet. A cél: versenyképes fővonalak, stabil regionális közlekedés, új HÉV-ek, járműbeszerzések, projektek előkészítése. Az M3-as metrót is meghosszabbítják.