Gázolt a vonat Soroksáron

iho/biztos út   ·   2017.05.23. 12:14

Kedden délelőtt tizenegy órakor Soroksár állomáson a jól működő fény és félsorompóval ellátott vasúti átjáróban  a Kunszentmiklós-Tassról Kőbánya-Kispestre tartó személyvonat eddig tisztázatlan okból egy embert elgázolt. A hatósági intézkedés ideje alatt Soroksár és Dunaharaszti között nem közlekedhetnek a vonatok. Az utasokat várhatóan vonatpótló buszok szállítják el.

* * *

Indóház Online – Hivatalos oldal: hogy ne maradj le semmiről, ami a földön, a föld alatt, a síneken, a vízen vagy a levegőben történik. Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Megújul az innsbrucki főpályaudvar

iho/vasút   ·   2025.10.30. 16:20

Jelenleg még csak az előkészítő munkák zajlanak. A cél, hogy a 2030-as évek közepére egy, a személy- és áruszállítási igényeket minden szinten kielégítő csomóponttá fejlődjön a létesítmény.