Kerülővel jár a szekszárdi tolatós
·
2014.04.09. 21:15
Hidakat építenek át Szekszárd és Bátaszék közt két hónapon át.
Többszöri próbálkozás után sem sikerült a manőver: nem tudták „átpréselni” a jachtot a híd alatt, bármennyire is szerették volna.
A Komáromot és Révkomáromot összekötő híd megvalósíthatósági tanulmánya sincs még kész.
Azt ígérik, szeptemberre az egész autóút olyan lesz, mint egy igazi autópálya. A mostani szakasz betonból épült, és két új Duna-híd is van rajta.