Kisiklott a fogaskerekű

iho/vasút   ·   2011.12.18. 15:00

Kisiklott a 60-as villamos (fogaskerekű) vasárnap délután. A balesetben senki sem sérült meg. Jelenleg vizsgálják, hogy miért siklott ki a jármű, mondta a BKV fődiszpécsere.

A baleset miatt az Erdei iskola és Gyöngyvirág út megállóhelyek között nem közlekedik a fogaskerekű, ezen a szakaszon a 21, 21A és a 212-es jelzésű autóbuszokkal lehet utazni.

Kisiklott a fogskerekű az erdei iskola és a Gyöngyvirág út között<br>(fotó: Latakos Péter - MTI)

Kapcsolódó hírek

Vasút Nagyvasút

Kisiklott egy személyvonat Újszászon

iho/vasút   ·   2026.06.18. 14:13

Egy Hatvanból Szolnokra tartó S820-as vonat vezérlőkocsija az állomásra behaladás közben, a váltókörzetben ugrott le a sínekről. Sérültek nincsenek, viszont az Újszászt érintő vonalakon jelentős késésekre kell készülni.