Múzeumok Éjszakája a LÁEV-en
·
2026.06.16. 11:15
Nem is tudom, hogy miért, de valahogy nagyon bele tudom élni magamat az 1930-as évek világába. Nemrégiben kaptam egy DVD-t egy alföldi vasútállomás életéről...