Megbüntették a holland vasutat
·
2012.03.16. 15:47
Hollandiában büntetés jár, ha az államvasút teljesítménye gyérebb az elvártnál.
Nem teljesít jól az eddig leszállított négy holland NHIndustries NH90NFH haditengerészeti helikopter.
Akár 2023-ig is hadrendben maradhatnak a Belga Légi Komponens (ex-Légierő) F-16A/B MLU vadászbombázói.
Nyár végén ismertté válhat a vasút jövője – Hollandiában, jelentette be korábban a közlekedési miniszter.
Amint arról korábban beszámolunk, az NS be akarja szüntetni a papíralapú vonatjegyek értékesítését. Az utasok véleményét azonban nem kérdezték meg.