Újra jár a 2-es metró

iho/vasút   ·   2016.10.16. 10:16

Már béke van: megindultak az Alstom-szerelvények, de a menetrend szerinti forgalom helyreállásáig a pótlóbuszok is közlekednek.

 

Korábban írtuk:

Az M2-es metró helyett pótlóbuszok közlekednek a teljes vonalon műszaki okok miatt – adta hírül két mondatban a Facebook-oldalán a BKK.

* * *

Indóház Online – Hivatalos oldal: hogy ne maradj le semmiről, ami a földön, a föld alatt, a síneken, a vízen vagy a levegőben történik. Csatlakozz hozzánk! Klikk, és like a Facebookon!

Kapcsolódó hírek

Vasút Közút Városi vasút Autóbuszközlekedés

Így közlekedhetnek a fővárosi BKK-járatokkal szilveszterkor és újév napján

BKK/iho   ·   2025.12.29. 12:00

December 31-én éjjel a várható nagyobb forgalom miatt számos nagykapacitású járat egész éjjel közlekedik: valamennyi metró, az összes HÉV, a nagykörúti 4-es, 6-os, a 14-es, a 17-es, a 47-es, az 50-es és az 56A villamos, a 75-ös és a 80-as trolibusz, valamint az 5-ös, a 7-es és a 8E, 16-os és 223E autóbusz.